Paranormal Phenomena Scouts - Zwiadowcy Zjawisk Paranormalnych

Pharanormal Phenomena Scouts

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

  • Index
  •  » Propozycje
  •  » wisielec w starej cegielni ( CEKANOWO) cmentarz w Gąbinie

#1 2014-01-07 21:22:21

Piekar

Tropiciel duchów

Zarejestrowany: 2013-12-03
Posty: 20
Punktów :   

wisielec w starej cegielni ( CEKANOWO) cmentarz w Gąbinie

Pierwsza informacja to stara cegielnia w Cekanowie,postaram sie o dokładne namiary na obiekt, dostałem informacje ze x czasu temu powiesiła sie tam młoda dziewczyna,powod samobójstwa niestety nie jest znany. W nocy widoczne było przytłumione swiatło,miejscowi odradzaja zapuszczania sie tam po zmroku i nie tylko, podobno w jednym z okien widziana była mglista postac,czy to prawda,nie wiem,dostałem tylko takie informacje. Druga sprawa to "tajemniczy cmentarz" informacja pochodz z drugiej ręki,od osoby ktora mieszka w poblizu owego cmentarza,na zdjeciach z 18 urodzin widoczne były orby, ludzie mowią ze z cmentarza czasem słyszane są donośne jęki,lecz czy to prawda czy wymysł miejscowych nie wiem. Decyzja co z tymi fantami zrobimy nalezy do was.



PS. cmentarz w gabinie znajduje sie przy ulicy Kilinskiego.

Offline

 

#2 2014-01-07 21:28:41

 Chomiqq

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-01
Posty: 85
Punktów :   

Re: wisielec w starej cegielni ( CEKANOWO) cmentarz w Gąbinie

Obydwa pomysły są ciekawe i się nimi zajmiemy przed przystąpieniem do domu w Gąbinie. Dla ciekawskich, tutaj info odnośnie cegielni http://www.forgotten.pl/miejsce.php?id=1957. To co, teraz dom w Proboszczewicach, a w następny weekend cegielnia?


Mój Pan siedzi na tronie
kopytem stuka o wieko
z ironią patrzy na świat
lwy pożrą chrześcijan, a pogan rozdepczą słonie

Offline

 

#3 2014-01-07 21:37:29

Piekar

Tropiciel duchów

Zarejestrowany: 2013-12-03
Posty: 20
Punktów :   

Re: wisielec w starej cegielni ( CEKANOWO) cmentarz w Gąbinie

cegielnia zostala zbudowana w 1920,dostałem info ze w czasie wojny, przetrzymywano tam rodzine:mąz,żona 2 dzieci, zdania co do ich losów są podzielone jedni mowią ze popełnili zbiorowe samobojstwo,inni ze zostali wymordowani przez niemocow. nie mniej jednak osoba ktora mieszkała w poblizu cegielni postanowila wrocic pewnoego wieczoru do domu skrotem,wtedy to jakto nazwała ujrzała "mglistego chlopca" po jutrze bede mial wiecej informacji na ten temat,ale wrzucam to co dostaje od "informatorów"

Offline

 

#4 2014-01-13 14:57:00

 Chomiqq

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-01
Posty: 85
Punktów :   

Re: wisielec w starej cegielni ( CEKANOWO) cmentarz w Gąbinie

Dobra, to co kochani, bierzemy się za tą cegielnię, nie jest to jakoś wybitnie wymagające wyzwanie dla nas. Co powiedziecie na piątek? Pasuje wam? Godzina też do ustalenia, może tak jak ostatnio o 15:30?


Mój Pan siedzi na tronie
kopytem stuka o wieko
z ironią patrzy na świat
lwy pożrą chrześcijan, a pogan rozdepczą słonie

Offline

 

#5 2014-01-13 22:27:59

Piekar

Tropiciel duchów

Zarejestrowany: 2013-12-03
Posty: 20
Punktów :   

Re: wisielec w starej cegielni ( CEKANOWO) cmentarz w Gąbinie

moze byc

Offline

 

#6 2014-02-26 20:41:29

 Chomiqq

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-01
Posty: 85
Punktów :   

Re: wisielec w starej cegielni ( CEKANOWO) cmentarz w Gąbinie

W cegielni już byliśmy, a na każdym cmentarzu będą orby i ktoś się odezwie do nas podczas rozmowy, tym bardziej wyglądalibyśmy jak idioci siedząc w biały dzień na cmentarzu i rozmawiając z dyktafonem gdzie wszędzie wokół pełno ludzi więc zamknę temat żeby się syf nie robił.


Mój Pan siedzi na tronie
kopytem stuka o wieko
z ironią patrzy na świat
lwy pożrą chrześcijan, a pogan rozdepczą słonie

Offline

 
  • Index
  •  » Propozycje
  •  » wisielec w starej cegielni ( CEKANOWO) cmentarz w Gąbinie

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ligapokemon.pun.pl www.xenoxmt2.pun.pl www.anime-gift.pun.pl www.wowbravehearts.pun.pl www.wszystkogtasa.pun.pl