Paranormal Phenomena Scouts - Zwiadowcy Zjawisk Paranormalnych

Pharanormal Phenomena Scouts

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2014-01-09 19:45:45

Piekar

Tropiciel duchów

Zarejestrowany: 2013-12-03
Posty: 20
Punktów :   

dom w ramutowie

Dostałem przed chwilą informacjeo starym domu porosniętym winoroślem w miejscowowsci Ramutowo,jest to stary dom stojący w szczerym polu oddalony od drogi glownej oraz wszelkich innych osrodkow mieszkalnych.Historia tego domu przyznam ze mną wstrząsneła bo zostało tam zamordowane 5miesieczne dziecko..przez własną matkę ktora potem popełniła samobojstwo...sporo tych samobojcow sie nazbierało... osoba od ktorej dostałem informacje sama przechodzila w nocy koło owego domu i slyszała płacz dziecka i krzyk kobiety, "informator" jest w 100% wiarygodny wiec...moze byc to ciekawe,niestety dokladnej lokalizacji nie znam,ale to kwestia kilku dni i bede mial dokladne napiary na ten obiekt.

Offline

 

#2 2014-01-09 22:18:05

 Chomiqq

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-01
Posty: 85
Punktów :   

Re: dom w ramutowie

świetna robota. To będzie jakieś 16 km skąd. Swoją drogą rzeczywiście, ostatnio wszystkie nasze cele obracają się wokół samobójców. Nie ma co się dziwić, w takich miejscach jest najwięcej złej energii, dlatego tak o takich miejscach głośno. Czekamy z niecierpliwością na kolejne info


Mój Pan siedzi na tronie
kopytem stuka o wieko
z ironią patrzy na świat
lwy pożrą chrześcijan, a pogan rozdepczą słonie

Offline

 

#3 2014-01-09 22:33:16

Piekar

Tropiciel duchów

Zarejestrowany: 2013-12-03
Posty: 20
Punktów :   

Re: dom w ramutowie

jest tez ten cmentarz w Bodzanowie koło Kępy Polskiej,gdzie koles dostał ataku serca gdy ujrzał ducha zołnierza, w szpitalu koles sie ocknął,opowiedzial wszystko,a kilka dni pozniej umarł na szpitalnym łózku,najgorzej jest z tymi cmentarzami bo nie wiadomo gdzie dokładnie szukac..

Offline

 

#4 2014-01-09 22:40:05

 Chomiqq

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-01
Posty: 85
Punktów :   

Re: dom w ramutowie

To raz. Dwa, że EVP na cmentarzach powinno być nagrywane o 3 w nocy. Wtedy są największe aktywności paranormalne, poza tym nie ma ludzi którzy przeszkadzaliby nam w pracy. Gdzie szukać, hmm, kierować się intuicją. Czasem duchy można dosłownie wyczuć, przekonaliśmy się o tym w Starej Białej za drugim razem

#EDIT
niestety dzień przed wyprawą do tego miejsca okazuje sie, że nie możemy tam pojechać. Dom już ktos wykupił i codziennie tam jeździ.


Mój Pan siedzi na tronie
kopytem stuka o wieko
z ironią patrzy na świat
lwy pożrą chrześcijan, a pogan rozdepczą słonie

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.f1d.pun.pl www.mermaniasea.pun.pl www.lechia-gdansk.pun.pl www.vanilla.pun.pl www.obpu.pun.pl