Paranormal Phenomena Scouts - Zwiadowcy Zjawisk Paranormalnych

Pharanormal Phenomena Scouts

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2013-12-10 11:56:42

 Chomiqq

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-01
Posty: 85
Punktów :   

Orby

Nasze ulubione kolorowe kuleczki
Ten temat jest poświęcony zdjęciom orbów znalezionym w internecie oraz dyskusjom na ich temat. Mnie zaciekawiło zdjęcie nieżyjącego człowieka leżącego w trumnie, gdzie przy jego głowie znajduje się tylko jeden, ale wyraźny orb. Orby to rzekomo (poza błędnymi zdjęciami) dusze ludzi. Są okrągłe, bo to jest najlepsza dla nich forma przemieszczania się.

http://img51.imageshack.us/img51/3599/vi1v.jpg


Mój Pan siedzi na tronie
kopytem stuka o wieko
z ironią patrzy na świat
lwy pożrą chrześcijan, a pogan rozdepczą słonie

Offline

 

#2 2013-12-10 21:14:06

Genio

Tropiciel duchów

Zarejestrowany: 2013-12-01
Posty: 17
Punktów :   

Re: Orby

Jedna z najbardziej znanych teorii odnoszących się do orbów mówi o tym, że wszystkie z nich pochodzą od duchów. Orb jest energią przetransferowaną ze źródła (np. baterii, człowieka) do postaci spirytualnej, w jakiej się objawia. Według tej teorii, orb nie formułuje się świadomie, lecz wskutek działania czynników naturalnych (kumulacja energii). To wyjaśnia, dlaczego orby przyjmują kształty kuliste. Zgodnie z prawami fizyki, przetransferowana energia przybiera kształt sferyczny. Ta teoria jest łączona również z ukazywaniem się EMF w czasie wzmożonej aktywności istot duchowych.


Tylko Martwi Widzieli Koniec Wojny

Offline

 

#3 2013-12-10 21:16:44

 Chomiqq

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-01
Posty: 85
Punktów :   

Re: Orby

Ile ludzi, tyle teorii. Ja zawsze byłem i będę zdania, że jeżeli orby są duszami ludzkimi, to przyjmują kulisty kształt, bo to dla nich najprostsza forma poruszania się


Mój Pan siedzi na tronie
kopytem stuka o wieko
z ironią patrzy na świat
lwy pożrą chrześcijan, a pogan rozdepczą słonie

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ziemsu2012.pun.pl www.newholland.pun.pl www.100procentpunx.pun.pl www.zdobywcywieprzy.pun.pl www.darmowareklama.pun.pl