Paranormal Phenomena Scouts - Zwiadowcy Zjawisk Paranormalnych

Pharanormal Phenomena Scouts


#1 2013-12-05 15:30:31

Genio

Tropiciel duchów

Zarejestrowany: 2013-12-01
Posty: 17
Punktów :   

G±bin - Po nowym roku

Ogólnie temat jest prosty, wypad do mojej mamy znajomej w G±binie do domu, byłem tam z mam± gdyż mama jest kim¶ na miarę medium i wyczuwa takie rzeczy, lepsza niż mierniki EMP, domek jest z roku 1860, a więc powojenny, odnowiony, i mama i pani która była wcze¶niej stwierdziły obie że jest tłoczno w tym domu, gdzie tamta pani stwierdziła dokładnie że jest jak na dworcu kolejowym. Ponoć strych jest najgorszym miejscem no i przedpokój, przypominam że G±bin to miasto w którym w swoim czasie to 85% mieszkańców to żydzi, wielokrotnie też w innym miejscu w G±binie widziano SS mana z psem ...  warto zainteresować się domkiem no i mogił± żydowsk±, jest takie miejsce w lesie że ponoć nawet jak jest w pizdu jasno to i tak promienie słoneczne jako¶ "nie chc±" docierać.. ale mogiła to oddzielny temat.


Tylko Martwi Widzieli Koniec Wojny

Offline

 

#2 2013-12-05 18:55:09

 Chomiqq

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-01
Posty: 85
Punktów :   

Re: G±bin - Po nowym roku

Domkiem się zajmiemy, skoro dostali¶my na nie zlecenie, a mogiły i inne rzeczy, to już na inny termin. Przed nami się nic nie ukryje, może być ciekawie


Mój Pan siedzi na tronie
kopytem stuka o wieko
z ironi± patrzy na ¶wiat
lwy pożr± chrze¶cijan, a pogan rozdepcz± słonie

Offline

 

#3 2013-12-05 22:12:11

Piekar

Tropiciel duchów

Zarejestrowany: 2013-12-03
Posty: 20
Punktów :   

Re: G±bin - Po nowym roku

Robi sie coraz ciekawiej

Offline

 

#4 2013-12-10 11:52:13

 Chomiqq

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-01
Posty: 85
Punktów :   

Re: G±bin - Po nowym roku

Niestety ten wypad się nie uda, gdyż tak jak napisał Genio, "Obecnie, tak, domek,mojej mamy znajomej odpada... rozmy¶liła się i stwierdziła że lepiej nie wiedzieć pewnych rzeczy". Jednak mamy dwa inne pomysły na miasto G±bin. Temat zamykam.


Mój Pan siedzi na tronie
kopytem stuka o wieko
z ironi± patrzy na ¶wiat
lwy pożr± chrze¶cijan, a pogan rozdepcz± słonie

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mermaniasea.pun.pl www.lechia-gdansk.pun.pl www.insomniapandemonium.pun.pl www.f1d.pun.pl www.obpu.pun.pl