Paranormal Phenomena Scouts - Zwiadowcy Zjawisk Paranormalnych

Pharanormal Phenomena Scouts


#1 2014-02-01 23:53:08

Genio

Tropiciel duchów

Zarejestrowany: 2013-12-01
Posty: 17
Punktów :   

Wisielec nad wisłą

Znalazł się wisielec niedaleko wisły , warto by się tym zainteresować, problem taki że miejsce konkretnie nie znane ale 50 m od miejsca w którym stałem więc w sumie obszar za duży nie bd bo drzewo jest specyficzne , koleś wisiał 20 cm nad ziemią co wy na to!?? Chłopak 19 lat , powiesił się będąc odurzony zielskiem...


Tylko Martwi Widzieli Koniec Wojny

Offline

 

#2 2014-02-02 09:25:55

 Chomiqq

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-01
Posty: 85
Punktów :   

Re: Wisielec nad wisłą

Po zielsku zazwyczaj ludzie są weseli, a nie sie smutają ;d Ogólnie podejrzewam, ze będzie problem z odnalezieniem tego miejsca. Warto by się tam predzej przejść i poszukac, żeby potem nie błądzić. Ostatnio samych wisielców mamy na swojej drodze, to jakies fatum.

#Edit
byliśmy dzisiaj tam tak po prostu się przejść. To jak szukanie igły w stogu siana, czyli bezsens. Jeżeli nie znajdziemy dokładnych namiarów, to nie ma sensu. Genio powiedział że sie dowie gdzie to dokładnie. BTW spotkalismy jakiegoś biegacza. Zapytaliśmy się, czy wie coś o samobójstwie 19 latka w tym lesie. Powiedział, że tutaj co chwila ktoś się wiesza. Najlepsze, że nie było słychać kroków jak biegł, on pojawił się tak nagle tuż za nami i wszystkich wystraszył, potem dosłownie w mgnieniu oka pobiegł i zniknął o.0


Mój Pan siedzi na tronie
kopytem stuka o wieko
z ironią patrzy na świat
lwy pożrą chrześcijan, a pogan rozdepczą słonie

Offline

 

#3 2014-03-26 22:52:50

 Chomiqq

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-01
Posty: 85
Punktów :   

Re: Wisielec nad wisłą

Dowiedziałeś się Genio cokolwiek na ten temat? Bo ostatnio mamy mało opcji, więc trzeba chwytać się różnych pomysłów.
@Edit. Dobra, wszystko już jasne.


Mój Pan siedzi na tronie
kopytem stuka o wieko
z ironią patrzy na świat
lwy pożrą chrześcijan, a pogan rozdepczą słonie

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.xenoxmt2.pun.pl www.wszystkogtasa.pun.pl www.anime-gift.pun.pl www.wowbravehearts.pun.pl www.lechisci.pun.pl